Faq

faq
faqNAJWAŻNIEJSZE

przed sesją

 

Jak ubrać się na sesję?

Przygotowania do sesji zależą od jej klimatu, koncepcji, miejsca. Najlepiej sprawdzają się naturalne kolory: ecru, beże, brązy, szarości, biele, jak również wszelkie niebieskości w tym dżins będą dobrym wyborem. Pamiętaj, aby ubrania były bez rzucających się w oczy napisów, rysunków, emblematów – odciągają one niepotrzebnie uwagę od tematu zdjęcia, czyli Was i Waszych emocji. Jeśli w sesji bierze udział więcej niż 1 osoba, czy tez cała rodzina, zwróć uwagę na dobranie kolorystyki ubrań wszystkich uczestników sesji.

 

Gdzie odbywa się sesja?

Sesje wykonuję najczęściej w plenerze. Możesz zaproponować swoje miejsce lub zdać się w wyborze na mnie. Jeśli pogoda nie sprzyja lub wymaga tego charakter sesji, korzystam ze swojego studia. Coraz częściej moi klienci decydują się również na sesję typu lifestyle, która odbywa się w ich naturalnym otoczeniu – ich własnym domu.

 

Jak długo trwa sesja?

Tutaj również wszystko uzależnione jest od rodzaju i charakteru sesji, ale z reguły jest to 1-2 h, a w przypadku sesji noworodkowych nawet do 4 h.

 

Jak długo będę czekać na swoje zdjęcia?

Wirtualną galerię zdjęć otrzymasz w ciągu 7 dni od daty realizacji sesji. Gotowy produkt (odbitki, płyta + ew inne produkty które zawiera pakiet) otrzymasz w ciągu 6 tygodni od daty selekcji ujęć z galerii.

X ME
NU