Faq

faq
faqNAJWAŻNIEJSZE

przed sesją

1.Jak ubrać się na sesję?

Przygotowania do sesji zależą od jej klimatu, koncepcji, miejsca. Najlepiej sprawdzają się naturalne kolory: ecru, beże, brązy, szarości, biele, jak również wszelkie niebieskości w tym dżins będą dobrym wyborem. Pamiętaj, aby ubrania były bez rzucających się w oczy napisów, rysunków, emblematów – odciągają one niepotrzebnie uwagę od tematu zdjęcia, czyli Was i Waszych emocji. Jeśli w sesji bierze udział więcej niż 1 osoba, czy tez cała rodzina, zwróć uwagę na dobranie kolorystyki ubrań wszystkich uczestników sesji.

2.Gdzie odbywa się sesja?

Sesje wykonuję zarówno w studio, jak i w plenerze. Możesz zaproponować swoje miejsce lub zdać się w wyborze na mnie. Coraz częściej moi klienci decydują się również na sesję typu lifestyle, która odbywa się w ich naturalnym otoczeniu – ich własnym domu.

3.Jak długo trwa sesja?

Tutaj również wszystko uzależnione jest od rodzaju i charakteru sesji, ale z reguły jest to 1-2 h, a w przypadku sesji noworodkowych nawet do 4 h.

4.Czy mogę zmienić zaplanowany termin sesji?

Każdy klient po wpłacie zadatku i umówieniu się na konkretny termin, może go raz zmienić z przyczyn osobistych (np choroba), bez utraty zadatku.  Jeśli pogoda uniemożliwia realizację zdjęć (dotyczy sesji plenerowych), decyzja o przełożeniu sesji na inny dzień leży po mojej stronie.

5.Jak długo będę czekać na swoje zdjęcia?

Wirtualną galerię zdjęć otrzymasz w ciągu 7 dni od daty realizacji sesji. Gotowy produkt (odbitki, płyta/pendrive + ew inne produkty które zawiera pakiet) otrzymasz w ciągu 6 tygodni od daty selekcji ujęć z galerii.

X ME
NU